Au Pair Pro w USA Program Au Pair Professional w USA 2017

Kategorie artykułu: Szkolenia

Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szkolenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi.

Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką czy pracą z dziećmi? Zostań Au Pair Professional i wyjedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych.

Programu Au Pair Professional w USA z Prowork AuPair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Długość pobytu w programu Au Pair Pro w USA

12 miesięczny kontrakt z rodziną amerykańską jako Au Pair Professional w USA z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 skierowany do młodych osób z profesjonalnym wykształceniem i lub doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi, w tym dziećmi z dysfunkcjami i niepełnosprawnością fizyczną czy intelektualną. Program AU Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej nadzorowanym przez Departament Stanu w USA skierowanym do młodych osób na całym świecie.

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA

 • wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
 • ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki) + 400 godzin doświadzcenia w opiece nad dziećmi
 • komunikatywna znajomość j. angielskiego
 • w przypadku braku wykształcenia kierunkowego wymagane minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu. ( ok. 2000 godzin)
 • prawo jazdy ( niektóre oferty bez prawa jazdy)
 • Au Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.

Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA

 • bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce
 • własny pokój i całodzienne wyżywienie
 • kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 1440 USD rocznie
 • jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe
 • ubezpieczenie zdrowotne
 • szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA
 • 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
 • możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie
 • możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.
 • pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie
 • Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych 2017 z Prowork AuPair

Obowiązki Au Pair Pro w USA

– pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)
– zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie
– nauka na kursach językowych bądź innych

Kursy językowe

Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair i Au Pair Pro w USA mają obowiązek uczęszczania na kursy językowe. Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów.

Jak zostać Au Pair Pro w USA 2017 z Prowork

Jeśli chcesz zostać Au Pair Professional w USA , zarejestruj się na stronie Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA:

wstępna rejestracja: www.prowork.com.pl

email: rekrutacja@prowork.com.pl

skype: rekrutacja_prowork facebook: facebook.com/Prowork.AUPAIR

SNAPCHAT: proworkaupair – ogladaj najlepsze snapy au pair i pytaj o wszystko! Co tydzień nowa relacja AU PAIR z pobytu aupair USA na snapchacie! Oglądaj snapy Au pair i pytaj o wszystko na żywo!

indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź blogi Au Pair i aktualności na Facebooku.