Ekspresowy kurs angielskiego teraz ZA DARMO!

Kategorie artykułu: Bez kategorii, Szkolenia

Potrzebujesz błyskawicznej powtórki z angielskiego, a może chcesz szybko nauczyć się podstaw? Kurs Ekspresowy Angielski od ESKK Ci w tym pomoże. Jest dostępny zupełnie za darmo. To skuteczna i wygodna metoda nauki języka, dzięki której bez problemu przygotujesz się do wyjazdu za granicę.

Kurs umożliwia naukę angielskiego dla pocztkujących, ale także odświeżenie umiejętności osobom, które nie praktykowały języka przez dłuższy czas. Dzięki wygodnej formie, każdy uczy się gdzie i kiedy chce – materiały są w 100% dostępne online. 10 interaktywnych lekcji zostało wzbogaconych o dialogi, atrakcyjne ilustracje oraz testy sprawdzające.

Angielski Ekspresowy stworzono z myślą o maksymalnym ułatwieniu codziennych kontaktów.  Poznajesz zwroty gotowe do użycia. Nacisk na komunikację, przykłady z normalnego życia, a także nagrania z udziałem native speakerów pozwalają w łatwy sposób osłuchać się z brzmieniem języka i szybko opanować jego podstawy.

Dostęp do kurs jest teraz zupełnie darmowy. Jego ukończenie podniesie Twoje poczucie komfortu i pewności siebie w kontaktach z osobami anglojęzycznymi. Ułatwi załatwianie codziennych spraw za granicą – podczas podróży, w pracy czy w szkole. A wszystko w ekspresowy, bardzo efektywny i do tego przyjemny sposób.

Zarejestruj się i uzyskaj DARMOWY dostęp do kursu Ekspresowy Angielski na okres 6 miesięcy.