JĘZYK obcy na totalnym luzie – DARMOWE kursy

Kategorie artykułu: Szkolenia

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, ale masz mało czasu? To już nie problem – teraz możesz podszlifować język obcy gdzie i kiedy tylko chcesz, szybciej, skuteczniej i bez stresu.

Doskonale przygotowane e-booki, kursy online i audiobooki od ESKK pozwolą Ci w łatwy sposób opanować nowe umiejętności językowe. Wystarczy na to zaledwie 15 minut dziennie. Co więcej, materiały dostaniesz darmo!

W trosce o Twój komfort stworzono lekcje w wersji e-booków. Możesz je mieć zawsze pod ręką – zaglądaj do nich np. odpoczywając na kanapie. Materiał jest podzielony na łatwo przyswajalne porcje, dzięki czemu nie odczujesz wysiłku związanego z nauką, a nowa wiedza i tak wejdzie Ci do głowy.

Jeśli lubisz zadania interaktywne, musisz spróbować kursów online. Skorzystasz z nich bezpłatnie na tablecie lub laptopie. Nauka poprzez zabawę jest nie tylko przyjemna, ale też efektywna: przyswoisz sobie dziesiątki nowych słów i zwrotów.

Jesteś w ciągłym ruchu? Pobierz audiobooki językowe i odsłuchuj je w podczas podróży, na spacerze albo w trakcie domowych zajęć. Wszystkie nagrania zostały przygotowane z native speakerami i profesjonalnymi lektorami języków obcych. Po prostu słuchasz, ćwiczysz prawidłową wymowę i zapamiętujesz.