Kurs Hot Work (Varme Arbeider) – Lipiec

Kategorie artykułu: Szkolenia

Kurs Hot Work (Varme Arbeider)

Szkolenie- Łódź, Warszawa, Katowice i ONLINE

Kurs na prace ogniowo/pożarowo niebezpieczne

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Finlandia i Dania) wszystkie osoby wykonujące prace, podczas których powstaje wysoka temperatura, iskry lub używa się otwartego ognia, muszą uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia wykonywania prac ogniowo niebezpiecznych (Hot Work).

Do takich prac zalicza się spawanie, szlifowanie, prace z użyciem palnika gazowego, cięcie termiczne itp. Szkolenie musi być przeprowadzone zgodnie ze standardami określonymi przez Norweski Związek Ochrony Przeciwpożarowej (Norsk brannvernforening) albo jego szwedzki, fiński lub duński odpowiednik.

Oferowane przez nas szkolenie jest ważne na terenie krajów skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Dania i Finlandia), a certyfikat jest wydany przez Norweski Związek Ochrony Przeciwpożarowej (Norsk brannvernforening) na okres 5 lat.

Możesz odbyć to jednodniowe szkolenie

w każdym tygodniu – od poniedziałku do piątku.

Istnieje możliwość skorzystania z tego szkolenia przez Internet. O szczegóły zapytaj naszego konsultanta!

Kontakt: + 48 504.134.690

szkolenia@es-perfekt.pl.*

www.es-perfekt.pl

Do uzyskania certyfikatu konieczne jest zdanie egzaminu oraz dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.

Koszt szkolenia: 700 zł brutto.

Cena obejmuje szkolenie, egzamin oraz wydanie norweskiego certyfikatu.

ES-Perfekt zapewnia najwyższy standard w atrakcyjnej cenie!

Zapraszamy!

Aktualne terminy wszystkich szkoleń zawsze dostępne na naszej stronie: www.es-perfekt.pl

*Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, możliwości organizacji szkoleń i/lub rekrutacji, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom, instytucjom współpracującym przy organizacji szkoleń i wydawaniu uprawnień oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk i szkoleń, podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji lub organizacji szkolenia na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: szkolenia@es-perfekt.pl