Poznaj najnowszy kurs angielskiego od ESKK ZA DARMO!

Kategorie artykułu: Szkolenia

Od teraz nauka języka angielskiego jeszcze bardziej komfortowa. ESKK uruchomiło właśnie nowy kurs „Angielski dla poczatkujących” z wersją ONLINE. Usiądź wygodnie… i zacznij najprzyjemniejszą naukę przed komputerem! Teraz możesz poznawać słówka i zwroty podczas interaktywnych zabaw, układania puzzli i słuchania popularnych piosenek.

Ten nowatorski kurs został stworzony po to, by umożliwić dorosłym rozwój umiejętności językowych w wygodny i bezstresowy sposób. Stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą pogodzić naukę z pracą zawodową, jak i dopiero poszukujących zatrudnienia. „Angielski dla początkujących” pozwala na naukę o dowolnej porze, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Materiał z lekcji są podzielone na porcje, więc uczysz się zawsze tyle, ile możesz w danej chwili. Nie musisz się przemęczać!

Udało się stworzyć wyjątkowo atrakcyjne i skuteczne narzędzie do nauki. Interaktywne, praktyczne ćwiczenia oraz ciekawa szata graficzna nie pozwolą Ci się nudzić. Dzięki temu, że uczysz się poprzez działanie, łatwiej przyswajasz informacje. Rozwiązywanie różnorodnych zadań sprawi Ci naprawdę dużo frajdy. Zapamiętasz zwroty gotowe do użycia w codziennym życiu i ani się obejrzysz, a zaczniesz rozumieć angielskie wypowiedzi i śmiało na nie odpowiadać.

Chcesz wiedzieć, jak to działa? Zobacz film!

Już ponad 277 000 osób nauczyło się angielskiego na kursach ESKK. Szkoła posiada największe doświadczenie w prowadzeniu kursów metodami d-learning (distance learning).