ATERIMA MED podnosi premie za polecenie opiekunek osób starszych

Kategorie artykułu: News

Firma ATERIMA MED od dawna nagradza swoich pracowników za rekomendowanie godnych polecenia kandydatów do pracy w opiece w Niemczech. Przez najbliższe kilka tygodni premie za polecenia będą wyższe niż dotychczas i wyniosą 600 zł brutto.

Jak polecić kandydata?

Co ważne, tylko aktualni pracownicy ATERIMA MED mogą polecić nową osobę do pracy w firmie. Jeśli jednak jesteś już tam zatrudniony, to cały proces jest bardzo prosty. By polecić np. godną zaufania koleżankę, wystarczy skontaktować się z firmą i podać dane polecanej osoby. Chodzi tutaj przede wszystkim o jej imię, nazwisko i numer telefonu. Koniecznie zapytaj wcześniej kandydata o zgodę, by nie był zdziwiony telefonem od pracowników ATERIMA MED.

Ciągiem dalszym zajmują się już bezpośrednio Konsultanci ds. Rekrutacji firmy, którzy kontaktują się ze wskazaną przez Ciebie osobą i zapraszają ją do współpracy. Jeśli Twój kandydat podejmie współpracę, wyjedzie do Niemiec z ATERIMA MED i przepracuje minimum 30 dni, to Ty zyskasz premię bezpośrednio na Twoje konto.

– Dotychczas premie za polecenie nam nowych pracowników wynosiły 400 zł, ale teraz postanowiliśmy je podnieść do aż 600 zł brutto, bo bardzo cenimy sobie rekomendacje naszych pracowników – wyjaśnia Katarzyna Jędrzejek, która kieruje Zespołem Koordynacji i Wsparcia Opiekunów.  – Trzeba jednak pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w czasie najbliższych tygodni, czyli do końca maja.

Spiesz się po wyższe premie

Aby otrzymać wyższą premię za polecenie, trzeba spełnić dwa warunki. Zarówno przekazanie danych kandydata, jak i jego wyjazd do pracy w Niemczech z ATERIMA MED musi nastąpić w kwietniu lub maju 2019 r. ATERIMA MED wypłaca premię, kiedy polecona przez Ciebie osoba przepracuje minimum 30 dni w Niemczech. Wszystkie pozostałe zasady w zakresie poleceń pozostają bez zmian i znajdziesz je w swojej umowie.

Warto polecać!

Do tej pory z programu poleceń w ATERIMA MED skorzystały już dziesiątki opiekunów. Chwalą go mówiąc, że nie tylko pozwala zarobić dodatkowe pieniądze, ale też można w ten sposób pomóc innej opiekunce – np. z rodziny czy z grona znajomych – w znalezieniu pracy w uczciwej i sprawdzonej firmie.

Przykładem osoby, dzięki której pracę w ATERIMA MED dostało już kilka osób, jest pani Danuta Frydrych. Pani Danuta już kilka razy odebrała premię za polecenie firmie nowego pracownika, a o systemie poleceń mówi tak:

„Cały czas aktywnie polecam firmę. Namawiam szczególnie takie osoby, które wyjeżdżają prywatnie – żeby zmieniły pracę na legalną i dorobiły do emerytury. Nawet wracając kiedyś z Niemiec w autobusie, poznałam znajomą, która żaliła się, że nie może znaleźć pracy.