Co zyskujesz dzięki pracy w ATERIMA?

Kategorie artykułu: News

W ATERIMA dostępne są oferty pracy we Francji dla kandydatów z wielu branż. Firma szuka osób zainteresowanych pracą m. in. w budownictwie, spawalnictwie, rolnictwie, turystyce i gastronomii. Dlaczego warto wyjechać do pracy z ATERIMA? Wyjaśniamy w tym artykule.

Legalne zatrudnienie w stabilnej firmie

Z ATERIMA pracujesz we Francji w sposób bezpieczny i legalny. Firma istnieje na rynku od wielu lat i zna pracę za granicą od podszewki. Sprawdź, czemu ATERIMA jest wiarygodnym i polecanym pracodawcą:

  • współpraca ze sprawdzonymi partnerami,
  • do pracy we Francji wyjechało z firmą już kilka tysięcy osób,
  • laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień,
  • działalność zgodna z przepisami prawa polskiego i unijnego, co potwierdza wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, certyfikat ISO 9001:2008 oraz członkostwo w Polskim Forum HR – najważniejszej organizacji firm z branży HR.

Bezpieczeństwo w pracy za granicą

Temat bezpieczeństwa w pracy za granicą jest dla ATERIMA priorytetem. Takie podejście zaowocowało szeroką akcją edukacyjną, w której wspólnie ze Stowarzyszeniem PoMOC prowadzonym przez s. Annę Bałchan ATERIMA uczy Polaków, jak bezpiecznie pracować za granicą i jak uchronić się przed nieuczciwymi pośrednikami i pracodawcami. Więcej można przeczytać tutaj i na stronie www.bezpieczny-wyjazd.eu.

Wynagrodzenie zawsze na czas

Agencja Zatrudnienia ATERIMA kieruje się zasadą, że nic nie zwalnia pracodawcy z obowiązku terminowej wypłaty wynagrodzenia. Pracownicy firmy mają gwarancję otrzymania pieniędzy zgodnie z umową i zawsze na czas. Dotyczy to również zapłaty za pracę w czasie nadgodzin – tutaj warto dodać, że tydzień pracy we Francji to 35 godzin tygodniowo, a nie jak w Polsce 40 godzin/tyg.

Składki ZUS od średniej krajowej

Pracownicy pracujący we Francji z ATERIMA mają opłacone składki w zakresie ubezpieczeń społecznych od średniej krajowej – czyli od kwoty 4 765 zł. Dodatkowo firma pomaga również w kompletowaniu i pozyskaniu wszystkich ważnych dokumentów np. karty EKUZ, formularzy A1, druków RMUA oraz zaświadczeń. Na podstawie sugestii pracowników wprowadzono także między innymi wysyłkę pasków z wynagrodzeniem za pośrednictwem e-maila.

Firma polecana przez pracowników

Jednym z kluczowych źródeł pozyskiwania kandydatów są dla ATERIMA jej… pracownicy! Dlaczego warto polecać ludzi do pracy w Agencji Zatrudnienia ATERIMA? Przede wszystkim dzięki temu można realnie pomóc znajomemu w otrzymaniu oferty ze sprawdzonej firmy. Co więcej, skuteczne polecenia nagradzane są premią finansową w wysokości 300 zł. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Jesteś zainteresowany ofertami pracy we Francji w ATERIMA? Zobacz aktualne oferty pracy lub skontaktuj się z firmą bezpośrednio:

e-mail: francja@aterima.pl