Jak wyjechać do pracy we Francji z ATERIMA?

Kategorie artykułu: News

Zbliżają się wakacje, a więc czas, w którym wyjazdy do pracy za granicę cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem. Co zrobić, aby znaleźć dobrą ofertę i bezpiecznie wyjechać do pracy? Mamy dla Was kilka sprawdzonych wskazówek!

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Osoby wyjeżdżające do pracy za granicą – szczególnie te, które decydują się na wyjazd po raz pierwszy – powinny przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dokładnie sprawdzić wiarygodność potencjalnego pracodawcy.

Sprawdzona i rzetelna firma to gwarancja bezpiecznego wyjazdu. Dobrze jest więc wybrać agencję, która specjalizuje się w delegowaniu pracowników do danego kraju oraz do danej branży. Pewność legalnego zatrudnienia i uczciwych warunków mają osoby wyjeżdżające do Francji z Agencją Zatrudnienia ATERIMA.

Wiele wskazówek jak sprawdzić rzetelność firmy i na co szczególnie należy zwrócić uwagę można znaleźć w naszym artykule.

Wybierz ofertę dla siebie

ATERIMA oferuję legalną pracę we Francji w branżach takich jak budownictwo, spawalnictwo, montaż i konserwacja, branża metalowa, produkcja, rolnictwo, mechanika, turystyka i gastronomia. Wszystkie miejsca pracy są starannie sprawdzane, a pracownicy ATERIMA zawsze mogą liczyć na pomoc konsultantów – zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie pobytu we Francji.

Wielu kandydatów do pracy we Francji zastanawia się, czy mają szansę na wyjazd bez znajomości języka francuskiego. Jest to uzależnione od konkretnej oferty – znajomość języka francuskiego jest dużym atutem podczas rekrutacji, jednak na wielu zleceniach we Francji nie jest ona wymagana przez ATERIMA.

Kto może wyjechać do pracy najszybciej? Największe szanse na wyjazd mają przede wszystkim kandydaci, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie zawodowe oraz podlegają ubezpieczeniu w ZUS przez nie mniej niż 30 dni bezpośrednio przed wyjazdem.

Dołącz do grona zadowolonych pracowników

ATERIMA zaprosiła swoich pracowników do wzięcia udziału w badaniu satysfakcji, czyli ankiecie na temat współpracy z firmą. Wszystko po to, aby poznać zdanie pracowników o współpracy. Co mówią wyniki badania? Aż 96% uczestników ankiety bardzo dobrze lub dobrze oceniło kontakt z konsultantami ATERIMA. Pracownicy docenili też jakość informacji przekazywanych przez firmę przed wyjazdem do pracy – wysoko oceniło je aż 93,8% ankietowanych.

Wyjeżdżając do pracy we Francji z ATERIMA wszyscy pracownicy mogą liczyć między innymi na:

  • pomoc w organizacji oraz częściowy zwrot kosztów podróży,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dodatek wyżywieniowy na miejscu pracy (na wielu ofertach)
  • stały kontakt z firmą i pomoc konsultantów – przed i w trakcie wyjazdu,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • dokładne rozliczenie i wypłatę nadgodzin płatnych według obowiązujących przepisów francuskich – czyli pracy powyżej 35 godzin tygodniowo,
  • składki w zakresie ubezpieczeń społecznych ATERIMA opłaca od średniej krajowej (4 765 zł),
  • komplet ważnych dokumentów takich jak karta EKUZ, formularz A1, druk RMUA, wszelkie zaświadczenia oraz paski wynagrodzeń.

Zgłoś się!

Wszyscy kandydaci zainteresowani pracą we Francji mogą przeglądać oferty pracy i aplikować na nie bezpośrednio na stronie firmy: www.praca.aterima.pl/praca-we-francji.

Więcej informacji na temat współpracy z ATERIMA można otrzymać pod numerem tel.