Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy we Francji z ATERIMA

Kategorie artykułu: News

Myślisz o pracy we Francji, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy we Francji z ATERIMA.

Jakie oferty pracy we Francji oferuje ATERIMA?

Wśród ofert firmy można znaleźć ogłoszenia z takich branż jak: budownictwo, spawalnictwo, montaż i konserwacja, branża metalowa, produkcja, rolnictwo, mechanika, turystyka i gastronomia. Miejsca pracy są starannie sprawdzane, a wszyscy pracownicy ATERIMA zawsze mogą liczyć na pomoc konsultantów. Oferty pracy we Francji z ATERIMA można przeglądać tutaj.

Jakie wymagania muszę spełniać, aby wyjechać do pracy we Francji z ATERIMA?

Największe szanse na szybki wyjazd do pracy mają kandydaci z doświadczeniem zawodowym. Warunkiem koniecznym jest podleganie ubezpieczeniu w ZUS przez nie mniej niż 30 dni bezpośrednio przed wyjazdem. Znajomość języka francuskiego nie jest wymagana, jednak jest dużym atutem podczas rekrutacji.

Każdy pracownik przed wyjazdem do pracy musi wykonać badania, aby potwierdzić, że nie ma przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. ATERIMA pomaga w załatwianiu wszystkich formalności i pokrywa koszty badania.

Chcę wyjechać do pracy z ATERIMA. Od czego zacząć?

Oferty pracy we Francji można przeglądać na stronie https://praca.aterima.pl/praca-we-francji. Każdy kandydat może aplikować na ofertę pracy bezpośrednio na stronie ogłoszenia. Więcej informacji można otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu +48 341 17 00 lub pisząc na adres e-mail francja@aterima.pl.

Czy muszę znać język francuski?

Znajomość języka francuskiego nie jest wymagana na większości ofert pracy z ATERIMA. Są jednak wyjątki, gdzie niezbędny jest przynajmniej komunikatywny poziom znajomości francuskiego lub angielskiego.

Ile mogę zarobić?

Wynagrodzenie w ATERIMA zależy od kwalifikacji i doświadczenia w zawodzie. cheap iphone xr case online Przykładowo, stawki wynagrodzeń w sektorze budowlanym rozpoczynają się od kwoty 12,30 Euro za godzinę. cheap iphone xr case online Wszystkie stawki godzinowe są podawane w ofertach pracy na stronie firmy.

Poza tym, wszyscy pracownicy ATERIMA mają pewność otrzymania wypłaty zawsze w terminie, a także zapewnione nadgodziny płatne ekstra według przepisów francuskich (za pracę powyżej 35 godzin tygodniowo +25% stawki, powyżej 43 godzin +50% stawki).

Czy płacę za znalezienie dla mnie odpowiedniej oferty?

ATERIMA nigdy nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Czy ponoszę opłaty za zakwaterowanie i dojazd do Francji?

ATERIMA zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i pomoc w organizacji podróży. Pracownicy firmy często otrzymują także dodatki wyżywieniowe oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji.

Czy ATERIMA odprowadza składki na ubezpieczenie?

Tak, ATERIMA regularnie odprowadza składki w zakresie ubezpieczeń społecznych od średniej krajowej (4 765 zł). Pracownicy firmy nie mają również problemów z otrzymaniem wszystkich ważnych dokumentów tj. karta EKUZ, formularz A1, druk RMUA oraz zaświadczeń i pasków wynagrodzeń.

Jesteś zainteresowany pracą we Francji z ATERIMA? Zobacz aktualne oferty pracy!

Masz pytania? Skontaktuj się z firmą bezpośrednio: